שיפוץ DIY

אנו משפצים בתולות. שם, הצהרתי את זה. לכן, כשאנשים מגלים שבן זוגי, ג’סטין, כמו גם קניתי קבע עליון הם תמיד שואלים, “אתה שימושי?” למען האמת, התגובה היא “אולי?” בטח, אני תולה קיר אמנות מרושע כמו שהוא יכול להחליף ברז דולף, עם זאת בטן כמו גם לשפץ את הבית הראשון שלנו, מי יודע? למרבה המזל יש לנו כמה יתרונות שיעזרו לנו. אנו רואים את הרצפה העיקרית של מרכז העיר שלנו בטורונטו, להיות כמו אחד האזורים המקסימים האלה עם חדר אוכל מטבח פתוח:

או זה:

עם זאת, כשקנינו אותו, הבית שלנו היה כמו ארנב וורן (אך לא באותה דרך חמה וחסרתית) עם הרבה חדרים קטנים וחשוכים, אפילו חדר אמבטיה בגודל חצי ליטר עמוס מתחת למדרגות. אני לא בטוח בך, עם זאת זה לוקח לנו “נעים” קצת רחוק עבורנו. אבל, אנו עשויים לראות עם הפריסה הלא נוחה שלה, לינולאום של נחש (!?) כמו גם גימורים משומשים, אז עשינו את הצעד.

אנו רוצים לפתוח את הרצפה הראשית, עם זאת אנו אוהבים את החלל הקטן בקדמת הבית, כמו גם לדמיין אותו כספריה כלשהי או, כפי שהציע חבר טוב אחד, חדר שתייה מעורב מתאים. מה אתה חושב? שמור על החלל הקטן והנעים או פתח את הרצפה הראשית ממש למעלה? הדברים האלה ממשיכים אותי בלילה. אנו מאמינים שזה עשוי להיראות משהו כזה:

אז, חמושים ברישום המדהים הזה של טיפים DIY מצ’אדה צ’אדה של סוכן העל שלנו, שנינו לקחנו שבוע חופש כדי להתחיל (באהבה) את הרצפה הראשית בעצמנו.

ילד + Sledgehammer = ניפוץ זמן נהדר!

Girl + Asbest Mask (Pink Cocimental) = רמה חדשה של מחויבות ל- DIY!

ככל שהאבק מתיישב, אני אפרסם תמונות נוספות של בית השורה שלנו שיכולים!

קרא עוד על עבודה עם סלון ארוך במיוחד.

נקודות זכות: 1. חי וכו ‘2. מ- Hus & Hem, צילום מאת Tine Guth Linse3. פרובוסט ג’ורדן של אלוף עצום כמו גם הבית של ברוקלין של ג’ייסון וונג, מ- Design*Sponge, 30 במרץ, 20094. Remodelista5-8. קתרין מקינטוש 9. חי וכו ’10-11. קתרין מקינטוש

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *