ראו את המראה החדש האלגנטי של אתר הנופש הקאריבי של הכוכבים

, גם אם מעולם לא ביקרתם במועדון האוקיאנוס Luxe One & Only Ocean, בהחלט ראיתם את זה-אולי כשדניאל קרייג התרוצץ ללא חולצה באחת מהווילות של אתר הנופש בקזינו רויאל או כשבלוגים של סלב רכילות דיווחו על ביונסה וג’יי זי אוהבים את חופשתם שם? אבל אפילו בלי הפוטנציאל לריצות סלבריטאים, חזית הפסטל הוורודה שלה, גינון שופע ונוף אוקיינוס ​​מרהיב הופכים את הבית בן 77 למקום האופטימלי למפלט חוף אידילי-אם כי אגף הרטפורד ששופץ לאחרונה הוא ניצחון עיצובי משמעותי , ועשוי לגרום לך לשקול לעולם לא לעזוב את החדר שלך!

שיתוף פעולה בין אדריכל ומעצב הפנים בניו יורק ג’פרי בירס ויועצי העיצוב הבריטי HKS אדריכלים, העיצוב מחדש נוצר בהשראת צבעי בהאמה והרצון של ג’פרי להביא נוחות מגורים למלון היוקרתי. כל אחד מ -52 החדרים של הכנף מתהדר כעת הרבה יותר במרחב, פלטת פלטה חדשה וחוף ים ושיקי ומודרני על החיים האי של אי -אי -פיקוח. העיצוב המחודש כלל גם חצר מרכזית מחודשת, שלדברי ג’פרי מרגיש כמו “גן פרטי לכל אחד מהחדרים. זה סוג המרחב שבו אתה יכול לענג בקפה בבוקר, או לקרוא ספר, או לפגוש כמה חברים. ” היצירה האחרונה של הרנו היא בריכת אינסוף חדשה, שיושבת בין שתיים מהמסעדות של מועדון האוקיאנוס ומשקיפה על חוף החול הלבן של המלון.

לחץ על טיול של רגעי העיצוב הטובים ביותר של האגף של הרטפורד.

כל אחד מ -52 החדרים באגף הרטפורד הורחב בגובה 110 רגל מרובע, מה שמשמעותו כעת יכולה להכיל אזורים מרובים-אזור מגורים נוח נפתח לאזור השינה, שנפתח לחדר אמבטיה דמוי ספא. “הפרופורציות של החדר באמת מסתדרות מבחינה מגורים”, אומר האדריכל והמעצב הפנים ג’פרי בירס. זהו חדר, לא אחת הסוויטות החדשות, אבל יש לו תחושה דמוית סוויטה. “שיעור ראש המיטה האגוזי היה ממש חיוני כדי לקבל את התחושה הזו, וגם הורדנו את התקרה כדי ליצור את תחושת אזור המגורים.” לאורך החלל מבטאים עץ חם מוסיפים מרקם טבעי, ואילו קירות לבנים פריכים וקורות תקרה שומרים על התחושה הכללית אוורירית וקרירה.

צלם: באדיבות מועדון האוקיאנוס היחיד

מעבר לאזור המגורים, דלתות זכוכית כפולות נפתחות למרפסת מרווחת – או פטיו נוח, אם אתם בקומת הקרקע. השולחן העגול מתפקד כאזור אוכל והן בסביבת העבודה, ואילו מתקן תאורה של MOD המודבק לקיר שלמעלה משמש כנקודת נגד חזותית לאלמנטים של סגנון האי הקלאסי בכל החלל.

צלם: באדיבות מועדון האוקיאנוס היחיד

בסוויטות, חיבור המגורים חזק עוד יותר. אזורי ישיבה מרובים מציעים מרחב מספיק לאכילה, עבודה או להירגע. התאורה רכה-ג’פרי רצה להעניק לכל המרחב שלווה דמוית ספא-אך הצללית הנקייה שלה מוסיפה את הקצה המודרני.

צלם: באדיבות מועדון האוקיאנוס היחיד

השירותים המרווחים והשלווים כוללים מערך אזורים משלו. האמבטיה המדהימה בצורת ביצה מתקזזת על ידי פלאש אחורי אגוז, המאזן בין המשטחים הקשים בחלל עם החום והמרקם שלו. “אנשים לא רבים מדי ממש מתרחצים – הרבה מהלקוחות שלי רוצים רק את המקלחת או חדר רטוב גדול”, אומר ג’פרי. “אבל במקרה הזה חשבתי שזה מאוד חיוני לקבל את האמבט. זה חלק ממה שגורם לזה להרגיש כמו חדר בבית שלך. ” אמנות מוזרה היא מרכיב חיוני נוסף בעיצוב המחודש. בהליכה על הגבול בין הצהרה לבין הרגשה רצינית מדי, החלקים נבחרו לשחק במה שג’פרי מכנה את “הרגשת הסוג המזדמן” של החדרים “.

צלם: באדיבות מועדון האוקיאנוס היחיד

יהירות כפולה צפה מרגישה מודרנית וקלילה באופן מפתיע, בהתחשב בממדים המשולבים בחדר. מקלחת מרווחת כוללת מדף שקוע חכם, ספסל אבן מונוליטית וראש מקלחת גשם לרגיעה מקסימאלית.

צלם: באדיבות מועדון האוקיאנוס היחידצואה מגולפת ביד היא תוספת אורגנית לחלל המתוחכם.

צלם: סטייסי לי קונג

ג’פרי וצוותו רצו לאי לקבלת השראה צבעונית, ולמשוך את טורקיז מהאוקיאנוס, נייטרלים מהחול הבהמי הלבן והמוזג הנודע מהפרחים הטרופיים. במרפסת מרווחת זו, אלמנטים של סגנון אי קלאסי-תקרות רפטר חשופות, קירות שטופים לבנים, מאווררי תקרה-מרגישים רעננים כשהם מזווגים בכיסאות רגליים ושולחן מלוטש ושיש.

צלם: באדיבות מועדון האוקיאנוס היחיד

כל הסוויטות באגף הרטפורד מזניחות את האוקיאנוס או חצר הפנים החדשה ששופרה. “לחצר הישנה לא ממש הייתה נקודת מבט. זה היה הרבה יותר מרחב דרך “, אומר ג’פרי. “הרעיון שלנו היה ליצור גן שמרגיש כמו הרחבה של החדר שלך.” כעת, הוא כולל ישיבה בשפע, המקום האידיאלי להשיג קפה או לקרוא את העיתון בבוקר. לוח הצבעים משתרע למרחב זה, וממצק את החיבור המקורה-חיצוני.

צלם: סטייסי לי קונג

תערובת שנחשבה ביסודיות של חומרים מעניקה תחושה אורגנית ונאספת לחדרים המעוצבים מחדש ולחצר המשופצת. כאן, שולחן אבן, אדנית קרמיקה ומעמד עץ מלאים בתערובת של ירק שופע.

צלם: סטייסי לי קונג

בריכת אינסוף חדשה היא תוספת סופר-גלם לשטח. הבריכה, שוכנה בין דיונה, המסעדה האלגנטית של שף הסלבריטאים ז’אן ז’ורז ‘וונגריצ’טן, ומסעדת אוכל מזדמנת חדשה, האוקיאנוס גריל (לא בתמונה), הבריכה הופכת לתכונת מים בלילה.

צלם: באדיבות מועדון האוקיאנוס היחיד

באגף הרטפורד, נראה מאחור, נראה כמו אחוזה קולוניאלית היסטורית-מה שהופך את הקלאסיקה-פוגש-קונטמנט-עכשווית שלה למעניינת הרבה יותר.

צלם: באדיבות מועדון האוקיאנוס היחיד

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *