אחוזת Seaside בגריניץ ‘

עדיין מחפשת מפלט בקיץ? מה בדיוק עם אחוזה עם 50 דונם של אדמות על שפת הים, שני איים אישיים כמו גם אחוזה ויקטוריאנית עם נוף של לונג איילנד סאונד? התפיסה: זה על קו החוף של גריניץ ‘, קונטיקט – אחד המיקדים היקרים ביותר בארה”ב – כמו גם במחיר מתאים ב -200 מיליון דולר. בואו נסתכל בתוך הבית שהוא כרגע הרישום היקר ביותר בשוק האמריקני.

לעבור עם שערי חוות אשור נחושת כמו גם במורד נסיעה ארוכה לכניסה הקדמית הצריחית של הבית הראשוני. הוא פותח במקור בשנת 1898, בשיא הפופולריות של גריניץ ‘כאתר נופש לקיץ לניו יורקים בחברה גבוהה, כמו גם גיל הבית מופיע מעט בחלונות הקטנים.

עם זאת, מבט מחוף הים, הבית נבדל כתמיד. כמו גם כמו נכסים אחרים בגריניץ ‘מחולקים למבצעים נהדרים קטנים יותר כמו גם לבתים היסטוריים שנקרעים לטובת ענק חדשים (בזכות התחדשות העיירה בקרב סוגי פיגורי גידור גדולים), זה מרענן לראות אחוזה מבוגרת הזדקנות בחינניות על טלאי ירוק מרחיב דומה.

הבית בבירור לא הוזנח במהלך ההיסטוריה שלו 115 שנה; ציפוי העץ של הספרייה כמו גם אח אבן עדיין נוצץ, כמו גם המעטפת הוויקטוריאנית הכבדה כמו גם ארונות הספרים המובנים מאוזנים על ידי ריהוט מתכת וזכוכית עכשווי.

יש ציפוי אלון שמורים יותר בחדר האוכל, אולם לא כל הפרטים של המאה המאה כל כך מקסימים: אם כי יש אזור מטבח ממש מחוץ לחדר האוכל, אזור המטבח העיקרי נמצא במרתף יחד עם הכבסות המקוריות כמו גם מגורי כוח אדם.

חלל מגורים רגוע יותר ולא בעל פנליות נפתח בקצה הרחוק לסולריום, שיש בו חלונות (וכנראה נוף למים) משלושה צדדים. כמו כן יש מרפסת מוקרנת, כמו גם מספר של 12 חדרי השינה עדיין יש מרפסות שינה המחוברות מימי ההנפנף כמו גם לילות לפני האוויר המרכזי.

וכאן מגיעים כל התוכניות הפרחוניות האלה! הבית העיקרי הוא גדול, כמובן, עם זאת, זה מבנה חוץ כמו החממות, בית עגלות אבן, כמו גם בית שער עם שלושה חדרי שינה שהם באמת האלמנטים ‘הם כבר לא הופכים אותם כאלה’. לעיסוק נינוח יותר, יש גם מגרש טניס דשא כמו גם חוף אישי.

האם אתה יכול לבטור את תג העלות עבור פיסת ההיסטוריה הזו?

לקבלת סגנון חוף הים היסטורי נוסף בניו אינגלנד, בדוק את הפרסום של הבלוג שלנו על נסיגת קונטיקט של קתרין הפבורן.

נקודות זכות: 1-6. דייוויד אוגילווי ומקורב

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *