• Uncategorized
  • 0

אזור מטבח מעצבים פחות

אם אתה אוהב אותי, סביר להניח שאתה מגלה את עצמך מצד מוטיבציה בסגנון כמו גם עולה עם מבצעים נהדרים של סוכריות עיניים המייצגות תקציבים גדולים. בכנות, זה אפילו יותר גרוע כשאתה נמצא בשורה של עבודה כמו שלי כמו שאתה מכיר בדיוק כמה חללי החלומות האלה באמת עולים!

אבל אני אוהב להאמין שסגנון נהדר לא קשור לכסף, עם זאת, אלא רעיונות. למרות שמעצבים מתקדמים עשויים לקבל גישה לגישה הטובה ביותר לסיום כמו גם אביזרים, זו באמת האפשרויות החדשניות שהופכות אותנו לסתיו כמו בעבודתם. תלוי בי – תוכנית תקציב ענקית אינה מייצרת מקום די – אני רואה את זה כל יום.

להלן אזור מטבח ראוי לחטוף שכולנו יכולים לשאוף אליו. בטח שזה על ידי סטיבן גמברל התקציב הגדול עצמו, עם זאת, מהם ההיבטים שהופכים את המרחב הזה לכל כך פנטסטי ללא קשר לתקציב? הייתי מציין שזה צבע המרק המרגיע על הארונות, אריחי הרכבת שמריצים את הקיר כולו כמו גם את התערובת של MOD כמו גם ריהוט כפרי. בנוסף אני אוהב את חומרת הפליז התועלתנית והחמה, לא?

אז אנחנו יכולים לקבל את המראה פחות?

נתחיל עם הארונות האלה. אולי זה צג המחשב שלי, עם זאת ארונות איקאה לידינגו יש טון חם/אפור דומה. הפאנל הפשוט והלא שטויות שומר על דברים מסורתיים כמו גם אלגנטיים. גורים אלה מתחילים ב 45 $.

בזמן שאנחנו באייקאה, מדוע לא להפסיק למחלקת המכשירים וגם לבדוק את הטווח של עצירת התוכנית הזה? בסדר זה לא זול, עם זאת תלוי בי אנשים כשאני קובע שזה חלק מהעלות של מספר הסיביות של סטיבן גמברל למעלה. גרסה זו אטרקטיבית באותה מידה כמו גם מביאה סגנון מסעדה קשה למטבח מגורים, כמו גם ללא כל צלחת אחורית היא מאפשרת לאריח הנאה ההוא לזרוח. בנוסף, אז אתה לא יכול לנוח את מתלה הטעם שלך עליו, שאני אסיר תודה עליו.

אני אומר לך – פליז חוזר, כמו גם זה הולך להסתובב זמן מה. זה מה שקורה כל סוג של זמן שאנו רואים חומר אחד או מחפשים גם זמן רב: המטוטלת מתנדנדת. משיכות למראה תעשייתי אלה הן של עמק לי לא יקר – כמו גם קנדי ​​- כמו גם יתאימו את ארונות האיקאה בצורה מושלמת.

האווירה הכפרית שלנו ממשיכה עם שולחן אוכל בסיסי זה ממערב אלם, 599 דולר דולר. שוב, אין שטויות = מושלמות.

ואם זה הייתי אני, הייתי מזוקן את השולחן החדש של ספנקין עם הכיסאות הישנים האלה שראיתי בשבוע שעבר באחד מרוצחי הווינטג ‘האהובים עלי, ארקדיה עתיקות ברחוב קווין בטורונטו. אלה היו רק 60 $ לפופ!

אבל עבור בר ארוחת הבוקר, החלקלקות בסדר. אנו דורשים אמצע המאה הלבנה וגם אומרים בזכות הטוב על שרפרפי יו”ר הנמלים של מערב אלם. הם ירעננו את ארונות המרק כמו גם לאזן את כסאות הבציר סביב שולחן האוכל.

לבסוף, מלאו את הארונות שלכם במנות לבנות בסגנון ביסטרו, כמו גם ערבבו כמה חתיכות אפירות גרפיות כמו אלה מ- Crate & Barrel. אני אוהב במיוחד כמה מקערות ההגשה הגדולות יותר בקו זה, שנראות מתנפצות עם מעט אידיאל צמחיות בקערה.

בדומה לכלי הנטועים על השולחן בחדר המוטיבציה, צמח טרופי או טופיארי גזוז בגודל שולחן יוסיפו חיים כמו גם יום טריות כמו גם יום בחוץ.

עכשיו מה לייצר ארוחת ערב? אנחה, לא יכולה לעזור לך שם.

נקודות זכות:
1. סטיבן גמברל
2. איקאה, דלת לידינג
3. איקאה, טווח גז Praktfull Pro
4. לי עמק
5. ווסט אלם
6. מייקל פניני
7. ווסט אלם
8. ארגז וחבית
9. מירטל טופרי

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *